+48 519 613 624

Opis inwestycji

W samym sercu Sierakowic, blisko ulic Piwnej i Łosińskiego, przy nowym centrum handlowym powstała nowa ulica Szczęśliwa, a zaraz przy niej pojawi się nowoczesna inwestycja. Tarasy, balkony, podziemny parking oraz winda. Nowoczesne budownictwo i wysoki standard. Nowa jakość i nowe możliwości.

Rozwój Sierakowic jest dynamiczny. 

Widzimy jak się zmieniają. Zaplanowana rewitalizacja linii Koleji Metropolitalnej, która umożliwi sprawne połączenie z Trójmiastem oraz nowoczesne potrzeby mieszkańcow niejako wymusiły naturalny ruch, który skutkuje powstawaniem nowego centrum handlowo usługowego. Obszar cmentarza, zabytkowego Kościoła i największego w naszym regionie targowiska zmienia się i rozwija.

Wychodząc na przeciw tej sytuacji budujemy nowoczesny apartamnetowiec, który wprowadza nową jakość w naszej architekturze.

Udogodnienia

 • Standard

  Od dnia założenia firmy przez Kazimierza Woźniaka do chwili obecnej nadrzędną dewizą, która przyświeca pracownikom naszej firmy jest wykonywanie prac solidnie, na jednakowo wysokim jakościowo poziomie, ze sprawdzonych materiałów i podzespołów.

  Realizując nasze projekty budowlane korzystamy z własnego nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu. Posiadamy własną bazę serwisową, certyfikowany dział produkcji oraz stale powiększającą się bazę transportową. Pozwala nam to na zapewnienie najwyższej jakości usług potwierdzanych od 2001 roku certyfikatem ISO 9001: 2000.

  Budując Inwestycję Szczęśliwa chcemy umożliwić jak najwyższy standard życia naszym mieszkańcom.

   

 • Udogodnienia

  Do dyspozycji lokatorów oddajemy podziemny garaż na 39 pojazdów. Został tak zaprojektowany, by samochody nie kolidowały z ruchem pieszych.

  Mieszkańcy będą również korzystać z komórek lokatorskich.

  Winda pozwoli sprawnie i wygodnie dotrzeć na poziom swojego apartamentu.

Lokalizacja

 • Zakupy

  Mieszkańcy Inwestycji Szczęśliwa zakupy zrobią w sąsiednim Centrum Handlowym. Na wyciągnięcie ręki jest piekarnia, drogeria i duży sieciowy sklep spożywczy.Dwa razy w tygodniu mogą korzystać z dobrodziejstwa największego targowiska w naszym regionie.

 • Zwierzęta

  Właściciele zwierząt i czworonogów znajdą w pobliskim centrum handlowym dobrze wyposażony sklep zoologiczny z akcesoriami i karmami dla psów i kotów.

 • Urzędy

  Mieszkańcy Inwestycji Szczęśliwa urzędowe sprawy załatwią błyskawicznie. Spacerem dostaną się do kilku bankomatów, Poczty i Urzędu Gminy oraz Notariusza.

Zobacz w aplikacji Google Map